Een Palestijnse vrouw ontfermt zich over het lichaam van haar overleden nicht. Foto: Mohammed Salem /Reuters.
World Press Photo komt naar Eindhoven
Jan Matheeuwsen maakte van een onooglijk stukje grond een prachtig plekje. "Ik heb het altijd met plezier gedaan!”
Jan hangt de schoffel aan de wilgen
Robert van Gemert en Albert Roxs bij het Airborne Monument, geflankeerd door een originele Jeep die tijdens de Tweede Wereldoorlog door de geallieerden werd gebruikt. Foto: Bert Jansen.
Airborne Comité Eindhoven houdt de geschiedenis in leven
Held in Blauw bij het nieuwe Hornemann Huis
Silvia van den Hurk, al 50 jaar apothekersassistente bij Apotheek Ridas. Foto: Bert Jansen.
Silvia van den Hurk: al 50 jaar in het apothekersvak
Onvergetelijke boottocht voor eenzame ouderen
Anton van Asten (l) en Arnold van de Ven lopen de Nijmeegse Vierdaagse voor Stichting NLF.
De Vierdaagse met een doel
Danayé van Egmond: 'Als je positief blijft, maakt dat echt een verschil.' Foto: John Vermeeren-Photography.
’In jezelf geloven en nooit opgeven’
Joep en Elly op het balkon van hun appartement aan de Heuvelakker waar ze nog iedere dag genieten van het uitzicht over de stad. Foto: Bert Jansen.
’Dat we er nog veel jaren aan vast mogen knopen!’
Reuring in de Buurt wil mensen met elkaar in contact laten komen. Foto: Reuring in mijn Buurt.
Reuring in de Buurt
Van de pop up speelplaats werd door kinderen direct gebruik gemaakt!
Pop-up speelplaatsje bij de Blob valt in de smaak
Ralph Nussbaum en zijn vrouw bij de struikelstenen ter nagedachtenis aan het gezin Frank.
Eerste struikelsteen voor overlevende Holocaust
Frans Dekkers is bezig met een monsterklus: het opruimen en digitaliseren van zijn enorme archief. Foto: Bert Jansen.
Enorm archief weerspiegelt het leven van Frans Dekkers
Hans de Waal, zittend op een beschilderde lijkkist, voor zijn huis annex atelier. Foto: Bert Jansen.
Leven als een god in Eindhoven
De gedecoreerden op een rij, met vooraan in het midden burgemeester Jeroen Dijsselbloem. Foto: Bert Jansen.
Het heeft zijne majesteit behaagd...
De opbrengst van de benefietavond komt ten goede aan Reza die lijdt aan de ziekte van Duchenne.
Benefiet: Een Brabants Onderonsje
Maarten de Jager: ‘Wil je echt tot de haarvaten van de wijk doordringen, dan kost dat tijd’. Foto: Bert Jansen.
’De straat opgaan, daar word ik gelukkig van’
Martin Voorbij voor het Inkijkmuseum aan de Dommelstraat. Foto: Bert Jansen.
Martin Voorbij: kunst van een levenskunstenaar
Pleegouder worden?
Vroeger was Mirella een veelgevraagd fotomodel. Tegenwoordig geeft de onder meer creatieve workshops, zoals het versieren van schelpen. Foto: Bert Jansen.
Eindhovense Stadsgezichten: Mirella Fila-Cloosterman
Désiré Schulte Junior met het boek over De Spijker. Op de kaft zie je een foto van hem, samen met zijn vader Dé. “Ik zie dit boek vooral al een eerbetoon aan hem.” Foto: Bert Jansen.
