55-Plussers opgelet! Wil jij meehelpen aan het vestigen van een nieuw wereldrecord? Doe dan mee aan de sportieve dag op woensdag 1 oktober. Het doel: zoveel mogelijk 55-plussers tegelijkertijd laten bewegen in de buitenlucht.
Verschillende locaties in het land doen mee aan deze recordpoging, waarmee tevens aandacht gevraagd wordt voor het belang van beweging op hogere leeftijd. Buiten actief zijn is namelijk niet alleen goed voor het lichaam, maar ook voor de geest.
In Eindhoven kun je meedoen op de atletiekbaan van Sportpark Hondsheuvels aan het J.C. Dirkxpad 1. De poorten openen om 10.00 uur, zodat deelnemers zich rustig kunnen voorbereiden. De daadwerkelijke recordpoging duurt van 11.00 tot 12.00 uur. Na afloop kunnen de deelnemers ontspannen en genieten van broodjes, koffie en thee.
Meedoen? Meld je dan aan via: