Bewegen is goed, zeker als je op leeftijd bent. Dat realiseren de bewoners van Residentie Gennep zich maar al te goed. Om lekker bezig te blijven én om elkaar te ontmoeten, hebben zij zich hard gemaakt voor de komst van een jeu-de-boulesbaan, pal naast hun appartementen. Op woensdag 30 juli wordt de baan feestelijk in gebruik genomen.
“En daar zijn we blij mee”, zegt mede-initiatiefnemer Jacques Gerritse (81). Ongeveer een jaar geleden gooiden de bewoners een balletje op bij de verhuurder van de appartementen, Stayinc, en bij Zorggroep Vitalis. “Het heeft even geduurd, maar nu kunnen we dan eindelijk beginnen”, blikt Jacques vooruit. “Al zullen veel mensen nog wel wat moeten gaan oefenen, dat geldt ook voor mezelf!”
Jacques benadrukt dat plezier voorop staat. “Winnen is leuk, meedoen is nóg leuker! En na afloop gaan we gezellig een glaasje met elkaar drinken.”
Voor iedereen
De jeu-de-boulesbaan is niet exclusief voor de bewoners van Residentie Gennep. Wie zin heeft om eens een balletje te gooien, kan zich melden bij de receptie aan de Herman Gorterlaan 4. Daar liggen alle benodigdheden klaar voor een spelletje jeu-de-boules.