Meer weten over het wonderlijke leven van de bij en je laten onderdompelen in de geur van honing en bijenwas? Imkervereniging Sint Ambrosius opent zondag 13 juli van 11.00 tot 16.00 uur de deuren van de bijentuin.
Imkers zijn aanwezig om tekst en uitleg te geven. Ook worden er rondleidingen gegeven langs verschillende soorten bijenkasten. Voor kinderen is er een speurtocht en een knutseltafel. Natuurlijk is er ook honing van de imkers te koop.
‘Bij imkervereniging St. Ambrosius Eindhoven hebben we de afgelopen jaren langzaam een verschuiving van interesse gezien: van het pure bijenhouden naar een bredere belangstelling voor de natuur, ecosysteem en het vergroten van de biodiversiteit’, zo laat de vereniging weten. ‘Bezoekers van de open dag zullen zien dat dat bijenhouden een geweldige hobby is waar veel bij komt kijken.’
De bijentuin van Sint Ambrosius Eindhoven is te vinden aan de Loostraat (volg het zandpad tussen huisnummers 7 en 9). Meer weten? Kijk dan op: