De acht wedstrijdspringsters van PSV Schoonspringen lieten zich afgelopen weekeinde gelden. In het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion werden de kwalificatiewedstrijden plaats voor het Nederlands (Jeugd)kampioenschap.

EINDHOVEN - Het N(J)K Schoonspringen bestaat uit 4 onderdelen in verschillende leeftijdsgroepen : 1-meter-plank, 3-meter-plank, toren en synchroon.

De wedstrijdspringsters van PSV Schoonspringen deden samen maar liefst mee op 24 onderdelen. Per onderdeel gaan de 6 best geplaatste springers door naar de finale. “En het was een succesvol weekend voor het team van coaches Jonathan Malusardi en Cindy Hertogs. Alle springers uit de leeftijdscategorie C of hoger plaatste zich namelijk voor de finale op een of meer onderdelen”, zo laat PSV Schoonspringen weten.

De springsters hebben nog drie weken om zich voor te bereiden op de finale. De finale vindt plaats op 18 en 19 jun in het Sloterparkbad in Amsterdam.

Ook altijd al eens willen proberen van de duikplank of toren te springen? Doe dan mee met de open trainingen van PSV Schoonspringen, elke woensdagavond van 18.30 tot 19.30 uur. Je moet minimaal je zwemdiploma A hebben. Vooraf aanmelden:

secr@psvschoonspringen.nl