Voor het allerlaatste seizoen is de voorstelling De Verkleedkoffer nog te zien in Arno’s Theater op 23 oktober, 27 november, 27 en 28 december. De Verkleedkoffer richt zich op kinderen, maar ook voor volwassenen valt er veel te genieten en te lachen.

EINDHOVEN - Arno Huibers als acteur, mime- en maskerspeler en Paul van der Heijden als virtuoos bespeler van bijzondere instrumenten, houden hun kinderpubliek en volwassenen een uur lang op het puntje van de stoelen. Vrolijkheid en plezier zijn troef in deze zeer muzikale theatervoorstelling. Maar daaronder speelt ook een serieus thema als kiezen voor wie je bent en wat je het liefst wilt worden.

“Op ontdekkingsreis gaan is natuurlijk het leukste dat er is. Een vrolijk mannetje droomt ervan de wijde wereld in te trekken om iets anders te worden dan de hele dag op het kantoor van zijn vader te zitten. Hij gaat op avontuur met een grote verkleedkoffer en komt een ‘keigoeie’ muzikant tegen.” Huibers: “In De Verkleedkoffer herkennen kinderen zich met het grootste plezier via de spelers in het ‘doen alsof’. Om aan het einde te ontdekken wie je het liefste bent!”

Speelplek: Arno’s Theater, Kalverstraat 11, EindhovenData: 23 oktober, 27 november, 27 en 28 december.

ticketkantoor.nl/events/verkleedkoffer

uurLeeftijd: 4 - 10 jaar + volwassenenEntree: € 7,50 kind / € 12,50 volwassene (vanaf 16 jaar)Reserveren: www.ticketkantoor.nl/events/verkleedkoffer

THEATER