Op zondag 31 mei vindt in Wijkcentrum Unitas de veertiende editie van de Power Beauties Verwendag plaats. Het evenement is speciaal bedoeld voor (ex-)kankerpatiënten die een ontspannen en verzorgde dag verdienen.
De verwendag wordt georganiseerd door Helga van Hengst. Zij is al dertig jaar werkzaam als gediplomeerd visagist en organiseert het evenement sinds 2012. De eerste editie vond destijds plaats bij Dynamo, waar zij werkzaam was als frontofficemedewerker.
Bezoekers kunnen tijdens de verwendag kiezen uit verschillende beauty- en ontspanningsbehandelingen, waaronder een dagmake-up, pedicure, nagels lakken en voetreflexmassage.
Volgens de organisatie draait de dag niet alleen om ontspanning, maar vooral om aandacht en een positief moment voor mensen die met kanker te maken hebben gehad. “Iedereen verdient het om even in het zonnetje gezet te worden.”
De Power Beauties Verwendag duurt van 11.00 tot 16.00 uur bij Wijkcentrum Unitas aan de Vlokhovenseweg 49. Deelname kost €5, dat rechtstreeks ten goede komt aan Stichting Melanoom. Aanmelden kan via tel.06-44063138 of via:
