Het nieuwe seizoen van de Wim van Doorne Muziekkiosk gaat binnenkort van start. De komende maanden kun je op zondag genieten van uiteenlopende amateurgezelschappen en andere pareltjes. Alle concerten zijn gratis toegankelijk.
De aftrap is op 3 mei met twee grote orkesten. Om 14.15 uur speelt de Regimentsfanfare ‘Garde Grenadiers en Jagers’ toegankelijke muziek. Dit is een koperensemble met slagwerk. Om 16.00 uur is het de beurt aan de Belgische harmonie De Pinte. Deze groep van maar liefst 60 muzikanten speelt hedendaagse muziek.
Daarna is er in de maanden mei, juni en september wekelijks livemuziek. Een paar hoogtepunten: The Magical History Tour op 17 mei met muziek van The Beatles, het gezellige festival MidzomerSalsa op 21 juni, het indrukwekkende Philharmonie Brainport op 28 juni en Björn van der Doelen op 13 september.
Ook biedt de kiosk onderdak aan grotere evenementen, zoals het Blend Wijnfestival tijdens Pinksteren, de Rock & Roll Meeting op 18 juli en Ameezing Eindhoven op 25 september.
De Wim van Doorne Muziekkiosk ligt tussen het Parktheater en het Stadspaviljoen. Het complete programma vind je op:
