Wat hebben donuts met energie te maken? En kun je de zon namaken op aarde? Op zaterdag 3 oktober leer je alles over energie bij onderzoeksinstituut DIFFER. Kijk gratis achter de schermen en ontdek innovaties voor de toekomst tijdens het Weekend van de Wetenschap.
Tijdens Weekend van de Wetenschap openen organisaties die zich bezighouden met wetenschap en technologie hun deuren. Bij DIFFER ontmoet je echte wetenschappers aan wie je van alles kunt vragen. Want hoe werkt dat eigenlijk, energie? Waarom willen we de hitte van de zon (en nog véél heter) namaken op aarde? Hoe komen we aan schone energie als de zon niet schijnt en de wind niet waait? Bij DIFFER kun je programmeren, donuts versieren (en opeten), naar de show van Mad Science en nog veel meer. Een superleuk uitje voor nieuwsgierige kinderen!
De open dag van DIFFER is op zaterdag 3 oktober van 12.00 tot 17.00 uur op de campus van TU/e. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig. Meer informatie vind je op:
