Leer Eindhoven eens op een andere manier kennen. Waan je een detective, ga op een eigentijds avontuur door de stad en los de (fictieve) misdaad op. Dat kan vanaf 1 juli via de door City Sherlocks ontwikkelde speur- en puzzelroute: “De stad van het licht en de verdwenen Philips uitvinding”. Geschikt en leuk voor alle leeftijden.

EINDHOVEN - Deelnemers aan de route worden uitgedaagd om via aanwijzingen de weg te vinden en onderweg zoekopdrachten, kennisvragen, foto-opdrachten en/of rekenvragen op te lossen. Hiermee verdienen ze aanwijzingen om aan het eind van de route de eindopdrachten/misdaad op te lossen.

Highlights

Intussen komen de deelnemers speurenderwijs meer over het heden en verleden van stad te weten en ontdekken ze de highlights van de stad van het licht. Denk je Eindhoven al kennen? Laat je dan verrassen en bekijk de stad eens op een verfrissende wijze door een andere bril. De route combineert hedendaagse cultuur met het industriële erfgoed en voert de deelnemers langs bekende en onbekende hotspots en highlights, verrassende kunstuitingen en bijzondere horeca-etablissementen van Eindhoven.

Alles wat nodig is, is een opgeladen mobiele telefoon. Geen gedoe met routes downloaden, printen of wachten tot een stadsgids beschikbaar is. Gewoon/simpelweg op ieder gewenst moment de app in de App Store of Google Play downloaden, de app openen, de Eindhovenroute uitkiezen, aanschaffen en gaan.

Het concept is ontwikkeld door City Sherlocks is een ontwikkelaar van hedendaagse laagdrempelige speur- en puzzelroutes die prima geschikt zijn om de highlights van een bestemming te ontdekken.

De route start voor Station Eindhoven Centraal (zijde Stationsplein). De route kent een lengte van ruim vier kilometer. Het lopen van de route duurt circa twee uur. De route kost € 6,99 en kan voor dat bedrag met meerdere personen gelopen worden.

Wie ook eens op speurtocht wil gaan in eigen stad, kan een kijkje nemen op:

citysherlocks.nl

Ontdek Eindhoven