De klassieke gitaar mag veel vaker gehoord worden, vindt Podium Klassiek Eindhoven, en daarom houdt ze elk jaar een gitaarrecital. Op zondag 6 april niet met één, maar twee klassieke gitaristen: Izhar Elias en Fernando Cordes. Een must voor iedereen die houdt van oude en nieuwe Italiaanse en Spaanse gitaarmuziek.

Elias en Cordas kunnen bogen op een grote en alom gewaardeerde staat van dienst. Beiden doen ook onderzoek naar de geschiedenis van de gitaar, wat een fraai en volledig beeld oplevert van wat het instrument allemaal kan betekenen én betekent.

Het concert duurt van 14.00 tot 15.00 uur plaats in de Kapel van DomusDela aan de Kanaalstraat 4. De entreeprijs is €20. Wie twee kaartjes koopt, betaalt voor een derde kaartje slechts €1.

Parkeren is geen probleem, dat kan gratis in de garage van De Lage Landen, tegenover de hoofdingang van DomusDela.

Meer info is te vinden op:

podiumklassiekeindhoven.nl